Hlavní navigace

DevConf.CZ zveřejnil program a nabízí poslední možnost zapojit se jako přednášející

6. 1. 2022

Sdílet

DevConf.cz Autor: DevConf CZ

Konference DevConf.cz zveřejnila program na rok 2022. Jako každý rok, i tentokrát se můžete těšit na 100+ přednášek, workshopů a meetupů, kde se dozvíte to nejnovější ze světa open-source technologií. Konference bude letos podruhé v online formátu a organizátoři si pro vás připravili řadu dalších doprovodných aktivit. Letošní novinkou bude vlastní 8bitová mapa na platformě WorkAdventure, kde se můžete setkat a komunikovat s ostatními přednášejícími a účastníky DevConfu. Konference se koná 28. – 29. ledna na virtuální platformě Hopin.

Pokud jste promeškali možnost přihlásit svoji přednášku na podzim, DevConf.CZ otevírá poslední příležitost zapojit se do programu, a to prostřednictvím lightning talků. Natočte svůj lightning talk (v angličtině) v délce maximálně pěti minut a nahrajte video na DevConf CfP portálu do pátku 14. ledna 2022. Tématy se můžete inspirovat v programu.

Na konferenci je třeba se zaregistrovatNejktuálnější informace sledujte na Twitteru nebo se přihlaste k odběru DevConf newsletteru.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky