Hlavní navigace

Developer Conference 2012: Konec call for papers se blíží

5. 12. 2011

Sdílet

Termín, dokdy mohou zájemci nahlašovat přednášky na Red Hat Developer Conference 2012 se blíží ke konci. Návrhy na přednášky jsou přijímány do 23.12. Konference je určena pro vývojáře, adminy a pokročilé uživatele, které zajímají technologie Red Hatu, Fedory a JBoss. Mezi přednášejícími se již objevila zajímavá jména, např. Lennart Poettering, Kay Sievers, Jonathan Blandford, Matthias Clasen, Rainer Gerhards, Jared Smith, Hans de Goede, či Jaroslav Kysela. Kromě přednášek se budou konat také praktické laby a dva GNOME hackfesty (GTK+ a dokumentace). Konference se koná na půdě Fakulty informatiky Masarykovy univerzity v Brně 17. a 18. února. Vstup je zdarma a registrace není nutná. Kdo se ale zaregistruje, dostane tričko :)

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 12. 2011 15:56

    Vojtěch Sigler

    Zprava sama o sobe je fajn, ale titulek je priserny. Nezlobte se na mne, ale vypada jak vysledek strojoveho prekladu. Zpravicku jsem otevrel castecne ze zvedavosti, o co proboha jde, a castecne ze zvedavosti, jestli to neni vysledek snahy nejakeho spambota. :)

    Dejte prosim aspon to "call for papers" do uvozovek. Takhle to na prvni pohled pusobi divne. Nejsem zadny jazykovy silenec, ale neslo by napsat "Uzaverka se blizi" nebo tak neco? ;)

    Stejne me ale nejvic mrzi, ze se na podobne akce vetsinou nedostanu... Doufam, ze tu bude nejaky rozumne obsahly vytah s teto akce.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky