Hlavní navigace

Dnes je poslední možnost přihlásit se na konferenci IPv6 Day

Sdílet

anonymní 1. 6. 2012

Pokud se chcete zúčastnit konference IPv6 Day, která se uskuteční 6. června v Národní technické knihovně v Praze, máte poslední možnost se přihlásit. Registrační formulář společně s programem a dalšími informacemi najdete na stránkách www.nic.cz/ip­v6day.

Pro ty, kteří nebudou moci být v sále osobně a nechtějí o přednášky a panelovou diskusi přijít, bude na webu konference připraven online přenos. IPv6 Day má za cíl představit aktuální stav zavádění tohoto protokolu v České republice. Konference se uskuteční v rámci celosvětové akce World IPv6 Launch. V Národní technické knihovně se vedle jiných představí se svými přednáškami také publicista a pedagog Pavel Satrapa, Ondřej Filip z CZ.NIC, Jaromír Novák z MPO nebo Josef Chomyn z NIX.CZ. Dále se můžete těšit na zástupce českých operátorů, akademické obce nebo registrátorů domén.

Organizátory konference jsou sdružení CZ.NIC, EURid a NIX.CZ. Akci mediálně podporují servery Root.cz, Lupa.cz, AbcLinuxu.cz, ITbiz, Connect.cz a Seznam.cz. Produktovým partnerem je internetový obchod CZC.cz.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.