Hlavní navigace

Dnešní konferenci Internet a Technologie 09 můžete sledovat on-line

4. 6. 2009

Sdílet

Na stránkách konference Internet a Technologie 09 (www.nic.cz/it09) můžete dnes sledovat on-line přenos prezentací jednotlivých přednášejících. Ty se stejně jako loni věnují tomu nejzajímavějšímu ze světa internetu a jeho technologií.

Současně s přímým přenosem z této konference je pro zájemce připravený i chat, ve kterém mohou vystupujícím pokládat otázky týkající se daných témat. Informace k němu jsou stejně jako on-line přenos umístěny na stránkách akce.

Konference Internet a Technologie 09 navazuje na loňský první ročník této akce. Odkaz na první setkání internetových odborníků a zájemců o aktuální internetová témata najdou zájemci na stránkách konference Internet a Technologie 08 (www.nic.cz/it08/).

Hlavním mediálním partnerem konference Internet a Technologie 09 je server Root.cz, mediálním partnerem akce je informační portál Lupa.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.