Hlavní navigace

DrupalCon Praha: online registrace zahájena

Sdílet

Kamil Pošvic 27. 6. 2013

Drupal Asociace, nezisková organizace podporující Drupal open source projekty, dnes oznámila, že registrace na DrupalCon Praha je otevřena. Akce se koná 23.-­27. září v Kongresovém centru Praha.

“Praha je jedno z nejkrásnějších historických měst v Evropě, kromě toho je zde činorodá Drupal komunita,” říká Holly Ross, výkonný ředitel Drupal Asociace. “Být přítomen na DrupalConu je velká příležitost, jak z hlediska rozšíření vlastních schopností, tak navázání vztahů v komunitě. Praha je perfektní místo pro letošní událost -­ jsme nadšeni, že společně s českou komunitou můžeme přichystat další skvělou konferenci.”

Přednášky je možné přihlašovat již od 18. června, finální program bude oznámen koncem července. Témata jednotlivých sekcí se soustřeďují především na Drupal 8 -­ napjatě očekávanou přiští verzi Drupalu, která zahrnuje řadu nových vlastností, včetně vylepšené podpory pro HTML5, uživatelsky přívětivějších nástrojů pro editaci a podpory mobilních zařízení s responsivním designem, to vše “out of the box”.

Možnost žádat o stipendia a granty na podporu účasti na DrupalConu bude otevřena do 12. července.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.