Hlavní navigace

DrupalCon Praha: online registrace zahájena

27. 6. 2013

Sdílet

Drupal Asociace, nezisková organizace podporující Drupal open source projekty, dnes oznámila, že registrace na DrupalCon Praha je otevřena. Akce se koná 23.-­27. září v Kongresovém centru Praha.

“Praha je jedno z nejkrásnějších historických měst v Evropě, kromě toho je zde činorodá Drupal komunita,” říká Holly Ross, výkonný ředitel Drupal Asociace. “Být přítomen na DrupalConu je velká příležitost, jak z hlediska rozšíření vlastních schopností, tak navázání vztahů v komunitě. Praha je perfektní místo pro letošní událost -­ jsme nadšeni, že společně s českou komunitou můžeme přichystat další skvělou konferenci.”

Přednášky je možné přihlašovat již od 18. června, finální program bude oznámen koncem července. Témata jednotlivých sekcí se soustřeďují především na Drupal 8 -­ napjatě očekávanou přiští verzi Drupalu, která zahrnuje řadu nových vlastností, včetně vylepšené podpory pro HTML5, uživatelsky přívětivějších nástrojů pro editaci a podpory mobilních zařízení s responsivním designem, to vše “out of the box”.

Možnost žádat o stipendia a granty na podporu účasti na DrupalConu bude otevřena do 12. července.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?