Hlavní navigace

Dva screenshoty Symbian^4

19. 7. 2010

Sdílet

Symbian4 se nezadržitelně blíží a prvních telefonů bychom se mohli dočkat už začátkem příštího roku. Během posledních měsíců se na internetu objevila různá videa a fotky z uživatelského rozhraní a tak jsme si mohli udělat představu, jak bude nový Symbian vypadat. O tom jestli jsou reálné se ovšem dalo pochybovat. Teď se objevily dva screenshoty, které by mohly skutečně pocházet z reálného zařízení. Symbian se vyvíjí směrem k ostatním operačním systémům, takže dotykové rozhraní, více ploch a kontextové menu už dnes není žádnou výjimkou.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 7. 2010 14:37

  Kryštof Korb (neregistrovaný)

  Normálně tohle nedělám, protože tenhle job dobře znám, ale teď už jsem to nevydržel. Sorry, ale to vám není trapné tohle publikovat? Co si aspoň strčit do Googlu Symbian4 Screenshot a omezit hledání na poslední dva dny? Těch screenshotů je víc, než dva a nepochází ze zařízení, nýbrž z emulátoru.
  http://developer.symbian.org/wiki/index.php/Build_the_Symbian4_Homescreen
  Ach jo, a to jsem si myslel, že Root se řadí mezi ty opravdu, ale opravdu kvalitní servery.
  Kryštof Korb
  NokiaMania.cz

 • 19. 7. 2010 15:19

  Petr (neregistrovaný)

  Teď jste mě pobavil, asi Root a zprávičky pana Štraucha moc nesledujete, jinak by vás to nemohlo vůbec překvapit.

 • 19. 7. 2010 16:45

  JirkaS (neregistrovaný)

  Bejvávalo…

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.