Tak to je zajímavý výsledek za září 2010 vzhledem k srpnu. Vloni byl podobný, ale méně výrazný: Linux silně v září poklesl (skoro 10%). Vypadá to, že hodně studentů "jede" na Linuxu, zatímco na školách "jedou" wokna. Vzhledem k síle pohybu by to stálo za podrobnější úvahu.