Hlavní navigace

Experti na PHP budou v září přednášet na mezinárodní konferenci v Brně

4. 7. 2014

Sdílet

Brno bude v září dějištěm mezinárodní PHP konference. Čeští vývojáři tak získají unikátní příležitost načerpat zkušenosti a přehled o novinkách v oboru od deseti IT expertů ze dvou světových kontinentů. Kromě přednášek na téma PHP, HippyVM, ORM či škálování je pro účastníky konference připraven i praktický workshop na téma Microsoft Azure.

Mezi hlavní speakery konference patří release manager PHP 5.6 Ferenc Kovacs, který na konferenci přijede z Maďarska. Konferenční příspěvek zaměřím na novou verzi 5.6, její zajímavé prvky i nekompatibilní změny. Publiku také poodhalím zákulisí vývojového procesu. Návštěvníkům představím i vlastnosti a nápady, které jsme do aktuální verze PHP nakonec nezahrnuli. Rád také s českými IT experty proberu plánované velké změny, na kterých aktuálně pracujeme, upřesňuje obsah svého vystoupení Kovacs. Jako další řečníci se na konferenci představí například uznávaný expert na škálování Stefan Priebsch z Německa, který vystoupí s přednáškou SOLID for realMaciej Fijałkowsk s tématem HippyVM – yet another attempt at PHP performance. Pozvánku na konferenci přijali i Wim Godden, Fabrice Bernhard či Thorsten Rinne. Konferenční jazykem bude angličtina.

Jsem rád, že mohu českým vývojářům zprostředkovat setkání se světovou špičkou. V Česku je mnoho kvalitních vývojářů, kteří sledují aktuální témata a dění v oboru. Osobní kontakt a přímé předávání zkušeností považuji za nejlepší způsob profesního růstu a těší mě, že mohu konečně českým vývojářům tuto příležitost nabídnout, uvádí organizátor akce Jakub Zapletal. Podle Zapletala budou přednášky zaměřeny na praktické příklady tak, aby si vývojáři odnesli z akce co nejvíce užitečných poznatků.

Konference Brno PHP se koná 20. září 2014 na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity. Zvýhodněné vstupenky na akci za 89 eur lze zakoupit pouze do 15. července 2014, nebo do vyprodání prvních 100 lístků. V ceně je zahrnutý vstup na páteční workshop, vstup na sobotní konferenci i účast na závěrečné afterparty. Sponzorem akce jsou společnosti Dixons Retail, PhpStorm, MicrosoftWebUni CZ.

(Zaslal Jakub Zapletal.)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky