Hlavní navigace

Facebook Work - firemní sociální síť

15. 1. 2015

Sdílet

Podle serveru TechCrunch se chystá Facebook vypustit aplikaci s jednoduchým názvem Work, jež bude dostupná na zařízeních iOS a Android. Aplikace umožní firmám vytvářet interní sociální sítí na způsob Facebooku. Zaměstnanci budou moci používat pracovní účty, které si mohou propojit se svými soukromými Facebook účty, aby mohli používat jedny přihlašovací údaje pro obě služby. Podle vedoucího projektu Rasmussena, bude obsah v obou službách striktně rozdělen. Kupříkladu status zveřejněný na klasickém Facebooku nebude viditelný na firemním a naopak.

Na tuto aplikaci naváže samostatná webová služba nazývaná Facebook at Work. Samotnou webovou službu redaktorům z TechCrunch nepředvedli. Momentálně ji testuje jen pár vybraných společností. Co se týče aplikace, tak té se dočkáme již dnes.

(Zdroj: TechCrunch.com)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Michal Strnad pracuje ve sdružení CESNET, provozující národní síť vědy a výzkumu, Akademii věd České republiky a jako redaktor na serveru Root.cz. Kromě počítačů rád běhá, kuchtí a čte vše, co se mu dostane pod ruku.