Hlavní navigace

Fedora 17 release párty v Brně, Praze a Košicích

17. 5. 2012

Sdílet

U příležitosti vydání Fedory 17 se budou konat v ČR a SR hned tři párty. Jedna bude jako již tradičně v brněnské pobočce Red Hatu (úterý 12.6.). Další se bude konat ve školícím centru Silicon Hillu na Strahově v Praze (sobota 16.6.) a třetí v Košicích (datum předběžně stanoveno na 14.6.). Všechny tři akce budou mít podobný program: přednášky o novinkách ve Fedoře 17 od vývojářů, kteří se na nich podíleli, a o tom, jak se do Fedory zapojit, doprovodnou znalostní soutěž a občerstvení. Na všech budou k dispozici DVD s Fedorou 17, samolepky a další propagační materiály. V rámci té brněnské proběhne vyhlášení výsledků soutěže RedBot. Podrobný program bude k nalezení na stránkách akcí.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 5. 2012 2:02

  Lael Ophir (neregistrovaný)

  Fotografie z Release Party z Košicích, která k nám šťastnou náhodou propadla časovou trhlinou z doby ode dneška za měsíc.
  http://geekadelphia.com/wp-content/uploads/2009/07/geek_party.jpg

 • 18. 5. 2012 8:57

  JirkaS (neregistrovaný)

  Ale ty jsi taky geek, jen jinak zaměřený. :-)

  Ale obecně jinak díky za tvé příspěvky. Člověk je nucen se nad nimi občas zamyslet. Se vzrůstajícím věkem mě linuxový radikalismus opustil a i když jsou tvé argumenty také často přehnané (na rozdíl od linuxáků ale na opačnou stranu), tak pokud v nich není přímo pravda, tak je v nich alespoň spousta věcí k zamyšlení...

 • 18. 5. 2012 19:36

  Lael Ophir (neregistrovaný)

  Samozřejmě jsem taky geek. Ten link je samozřejmě vtip, to asi není třeba říkat.

  Moje argumenty mi nepřipadají přehnané, ale interpretace se mohou různit (a přiznám se, že občas i trochu provokuji - asi to není překvápko). Když nad mými příspěvky lidé přemýšlí, tak mě to samozřejmě potěší. Root je zajímavý technickým zaměřením i kvalitou diskutérů. Až na výjimky se diskutuje věcně a slušně. Odlišný názor přece neznamená, že je potřeba jeho nositele upálit :)

 • 18. 5. 2012 11:28

  Izak (neregistrovaný)

  Ten vzadu jsem ja ;-))

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky