Díval jsem se na VTE a nedávno se to trochu posunulo - vědí, kterým směrem nejít a kterým asi jít. Tam je evidentně problém v nedostatku lidí - dělají na tom možná dva nebo tři lidi a žádný ne na fulltime. A evidentně je tam strategie, že je důležitější nerozbít nic fungujícího než přidávat nějaké fíčury .