Hlavní navigace

Fedora 9 už má implementovány všechny funkce

3. 3. 2008

Sdílet

Práce na deváté verzi distribuce Fedora jsou v plném proudu. Na zítřek je naplánováno konečné zmražení všech funkcí. Z hlediska nových vlastností už by tedy měla být nyní distribuce kompletní. O novinkách se na InternetNews.com rozepsal vedoucí projektu – Paul Frields. Mezi to nejdůležitější bude patřit: nový nástroj FreeIPA pro správu identit, nový virtuální souborový systém Gvfs, KDE 4 jako volitelné prostředí a vylepšená podpora virtualizace.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 3. 2008 9:15

    cgrim (neregistrovaný)
    Přijde mi titulek zprávy maličko zavádějící. Fedora 9 nemusí mít implementovány všechny funkce, akorát že musí být do zítřka všechny nové funkcionality v testovatelném stavu. Pokud nebudou, budou z Fedora 9 vyřazeny případně vrázeny do původního stavu (Fedora 8). A zřejmě odsunuty do dalšího RawHide. Viz: http://fedoraproject.org/wiki/Releases/Schedule
    "Feature freeze: All features must be complete in a testable state. Anything that's not will either be dropped or reverted."

    Na http://fedoraproject.org/wiki/Releases/9/FeatureList je seznam všech plánovaných funkcionalit pro Fedora 9 hned u první je 0%.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.