Hlavní navigace

Firefox 4.0: Konec reportování nefunkčních stránek

27. 8. 2010

Sdílet

Když Firefox začínal, tak bylo vcelku jasné, že ne všechny stránky v něm půjdou zobrazit správně. Vše bylo tenkrát optimalizováno pro Internet Explorer. Z tohoto důvodu byl ve Firefoxu nástroj, který umožňoval na takovou stránku jednoduše upozornit. Pak byli kontaktováni tvůrci stránek a bylo jim doporučeno co mají změnit, aby vše fungovalo i ve Firefoxu.

V dnešní době už je takových stránek jen velmi málo a nejčastějším reportovaným problémem je nefunkční software třetích stran na počítači uživatele. Z tohoto důvodu již Firefox 4.0 nebude tento nástroj obsahovat.

(Zdroj: Mozilla.cz)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 8. 2010 21:19

  x (neregistrovaný)

  jedna vec je fakt smutna.. objevi se novej prohlizec google chrome, ktery ma minimalisticky horni panel, okamzite to zkopiruje opera, a ted kdyz se podivam jak ma vypadat firefox 4, svete div se, dalsi kopie chrome..... to je to fakt tak nutny kopirovat co udela nekdo jinej?

 • 28. 8. 2010 21:35

  budla (neregistrovaný)

  je to trend, lidem se to líbí a je to praktické, ale máš pravdu že to všechno až moc připomíná chrome

 • 29. 8. 2010 10:37

  Pavel 'TIGER' Růžička (neregistrovaný)

  Mno já nevím, mne ten chrom nikterak neuchvátil, možná je to tím, že do něj neexistují některé doplňky, bez kterých už si nedokážu svůj prohlížeč představit. A co se týká toho vzhledu, určitě to půjde nastavit, bohužel se to bude muset nastavovat a nebude to „své“ od základu.

 • 29. 8. 2010 18:57

  bendo (neregistrovaný)

  Ja som si napríklad takto prisposobil ff ešte pred chrome, koli šetreniu miesta na booku. A aj tak sa mi to zda veľa. Jeden riadok na zadanie stránky + ponuka, druhý sú bookmarksy + rozsirenie, treti taby a štvrtý je stavový riadok dole.

Byl pro vás článek přínosný?