Hlavní navigace

Firefox 4.0: Tab Candy a Firefox Sync přicházejí

17. 8. 2010

Sdílet

Čtvrtá betaverze připravovaného prohlížeče Mozilla Firefox 4.0 se blíží a ve vývojových buildech se objevily dvě větší novinky. Jednou z nich je dlouho dopředu avizovaná integrace rozšíření Firefox Sync (dříve Weave Sync), na němž se v rámci Mozilla Labs pracovalo hezkou řádku měsíců.

O druhé z výše zmíněného tandemu novinek se neví zase tak dlouhou dobu. Koncept Tab Candy byl podrobněji představen teprve před několika dny. Oč jde? O možnost seskupovat otevřené panely do různých skupin, mezi nimiž půjde přepínat.

(Zdroj: Lupa.cz)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 8. 2010 9:28

  dasfgf (neregistrovaný)

  Ďakujem, to už používam. Volá sa to prehliadanie vo viacerých oknách. A hľa, každé okno môže mať vlastné záložky, kto by to čakal…

 • 17. 8. 2010 10:32

  Marek Chlup (neregistrovaný)

  Přestože jsem Gnome Shell ještě nezkoušel a jen o nem četl, mám dojem, že Tab Candy má s ním něco společného.
  Když pak budu používat Gnome Shell, tak tohle vlastně bude Firefox Shell v Gnome Shell. Abychom pak v tom neměli zmatek:-)

 • 17. 8. 2010 12:23

  nvl (neregistrovaný)

  Kdyby raději přidali featuru alá Tab Kit (https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/5447/). Takové přehledné seskupování a pořádek v tabech je myslím mnohem užitečnější než zmíněné Tab Candy. To je pro mě mj. „killer feature“, kvůli které stále zůstávám u FF :-)

Byl pro vás článek přínosný?