Hlavní navigace

Firefox poskytne informace o paměťové náročnosti rozšíření

3. 7. 2014

Sdílet

Změna ve vývojové verzi Firefoxu odděluje kód rozšíření od samotného Firefoxu, díky čemuž bude možné determinovat paměťovou náročnost každého rozšíření. Zároveň bude možné zkontrolovat, která konkrétní API jsou rozšířením využívána.

Funkce je aktuálně ve výchozím stavu vypnutá, protože může stále způsobovat potíže. Proto je nutné ji ručně zapnout a nejlépe hlásit abnormality, které jsou novou funkcí způsobeny. Výhody popsané výše budou dostupné v budoucích vydáních. Detaily o nové funkci, včetně všech plánovaných výhod, je možné nalézt v mailing listu.

(Zdroj: mail.mozilla.org)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 7. 2014 21:45

  peci1
  Stříbrný podporovatel

  Na konci te zpravy v mailing listu je neco trochu jineho. Autor pise, ze oddeleni dalsich casti addonu do samostatnych compartmentu dela jenom kvuli electrolysis (vi nekdo, o co jde?). A ten vycet "cool things", co tam uvadi, doplnuje prohlasenim, ze on na tom delat nebude, nicmene jeho zmeny umozni, aby to nekdo napsal.

 • 4. 7. 2014 14:58

  hawran.diskuse

  Determinovat?

  Asi už jsem starej ...

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Němec studuje na Vysoké škole báňské v Ostravě. Čtyři roky se zajímá o svět open source a dění kolem operačního systému Linux.