Hlavní navigace

Firemonger 1.03 je venku

4. 5. 2005

Sdílet

Vyšel nový Firemonger 1.03, což je obraz CD, které obsahuje balíčky Mozilly Firefox a Mozilly Thunderbird a další moduly, rozšíření a témata. Tato poslední verze obsahuje Firefox 1.0.3, Thunderbird 1.0.2 a více než dvacet rozšíření.

Firemonger byl původně známý jako FirefoxCD, ale název musel být změněn na požadavek Mozilla Foundation, která poukázala na pravidla ochranných známek.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 5. 2005 22:39

  Jirka V. (neregistrovaný)
  Že by konečně vznikla distribuce Firefoxu, která se funkčností bude blížit Maxthonu? Bylo by to fajn...
 • 7. 5. 2005 1:45

  bez přezdívky
  Skutecnost je takova, ze maxthon si ani nezaslouzi zarazeni do kategorie plnohodnotnych internetovych prohlizecu. Oproti Firefoxu je Maxthon jen libivym pozlatkem, uvnitr ktereho ty nejdulezitejsi funkce internetoveho prohlizece obstarava cosi shnileho (ze by MSIE? ... ). Ale vzdyt vy sam to jiste dobre vite,
 • 9. 5. 2005 11:39

  Jirka V. (neregistrovaný)
  Je mi docela jedno, jestli je to slupka nebo ne.
  Jedno mi ale neni, ze se ovlada podstatne lepe nez Firefox. A jsem rad, ze se blizi doba, kdy taky nainstaluju Firefox, aniz bych musel doinstalovavat mraky extensions. Ono to jde, kdyz si delate jen svuj pocitac, ale v okamziku, kdy ho chcete nainstalovat pribuznym i kamaradum, tak je to o necem jinem. Ale to vy taky jiste vite :-)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.