Hlavní navigace

Google Assistant SDK dostane asistenta na další zařízení

28. 4. 2017

Sdílet

Google učinil významný krok v rozvoji svého digitálního asistenta, a to zveřejněním SDK. Může tedy započít vývoj dalších zařízení třetích stran, která budou alternativou oficiálního Google Home a měla by nabídnou plnou funkcionalitu. SDK je zatím označeno jako developer preview. Vše potřebné vývojáři najdou na novém portálu. Základem řešení je API v gRPC a klient napsaný v Pythonu. Samotná inteligence je samozřejmě v cloudu.

(Zdroj: Ars Technica)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 4. 2017 20:19

  Petr Stehlík

  Mluvil jsem s ním. Na povel "rozsviť světla" mi paní odpověděla, že pokynu "what's up with Hitler" nerozuměla. Ještě to bude chtít asi trošku doladit pro náš "specifický trh"... :-)

 • 29. 4. 2017 10:05

  Jaroslav Řezník

  Me na rozsvit svetla rozumela "Russ Leach septrin", tak jsem si rikal, ze nerozumi rozsvit. Tak jsme rekl normalne rozni svetla a pry "Russian used to climb". Ale na "turn all lights on" uz pekne fungovala a dokonce umi nastavovat i barvy :).

 • 1. 5. 2017 17:36

  bez přezdívky

  Podle návodu jsem to nainstaloval na Archu a funguje to perfektně. Akorát nemám ponětí, jak to udělat, aby se skript nemusel spouštět manuálně, ale poslouchal neustále a aktivoval se pouze při zaznění určitého slova, např. Google what is the time?

Byl pro vás článek přínosný?