Hlavní navigace

Google Glass už umí fotit mrkáním

18. 12. 2013

Sdílet

Chytré brýle Google Glass dostaly již dvanáctou aktualizaci. Nejzajímavější novinkou je zřejmě možnost snímat fotografie mrknutím oka, a to dokonce i při vypnutém displeji. Aplikace pro správu brýlí MyGlass už se dočkala portu pro iOS a za pár dní bude dostupná v App Store.

Přibyla možnost uzamknout brýle, a to buď po vypnutí displeje nebo po sundání zařízení z hlavy. Odemykat se patrně bude s pomocí touchpadu. Přidány byly další důležité aplikace jako Hangouts a Google Play Music. Systém se také naučil odpovídat na dotazy jako jak je to daleko na nějaké místo nebo kolik kalorií mají potraviny.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 1. 2014 15:11

  Seph (neregistrovaný)

  až budou u nás ty google sračky, bude už jen zbývat jejich nositele mlátit (a zničit ten omyl) aby člověka nefotili. Vždy sem chtěl žít v totalitním světě kterej je prošpehovanej až na půdu. Ono, pravda, už je. To že je totalita ví asi každej (krom naivků) ... ale todle je prostě přechod na novej level

 • 20. 2. 2014 18:02

  Marek (neregistrovaný)

  neviem preco mi to vsetko pripomina sci-fi filmy s nie velmi pozitivnym koncom. tak blizime sa pomaly, ale isto k bodu zlomu... uvidime, kam sa potom spolocnost vyberie... su ale len dve moznosti... bud sebadestrukcia, alebo ocistenie a vybudovanie novej spolocnosti na zdravych zakladoch. ale to zase zalezi len na nas samotnych, co vlastne chceme.