Hlavní navigace

Google Glass už umí fotit mrkáním

Sdílet

Roman Bořánek 18. 12. 2013

Chytré brýle Google Glass dostaly již dvanáctou aktualizaci. Nejzajímavější novinkou je zřejmě možnost snímat fotografie mrknutím oka, a to dokonce i při vypnutém displeji. Aplikace pro správu brýlí MyGlass už se dočkala portu pro iOS a za pár dní bude dostupná v App Store.

Přibyla možnost uzamknout brýle, a to buď po vypnutí displeje nebo po sundání zařízení z hlavy. Odemykat se patrně bude s pomocí touchpadu. Přidány byly další důležité aplikace jako Hangouts a Google Play Music. Systém se také naučil odpovídat na dotazy jako jak je to daleko na nějaké místo nebo kolik kalorií mají potraviny.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 1. 2014 15:11

  Seph (neregistrovaný) ---.252.broadband.iol.cz

  až budou u nás ty google sračky, bude už jen zbývat jejich nositele mlátit (a zničit ten omyl) aby člověka nefotili. Vždy sem chtěl žít v totalitním světě kterej je prošpehovanej až na půdu. Ono, pravda, už je. To že je totalita ví asi každej (krom naivků) ... ale todle je prostě přechod na novej level

 • 20. 2. 2014 18:02

  Marek (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  neviem preco mi to vsetko pripomina sci-fi filmy s nie velmi pozitivnym koncom. tak blizime sa pomaly, ale isto k bodu zlomu... uvidime, kam sa potom spolocnost vyberie... su ale len dve moznosti... bud sebadestrukcia, alebo ocistenie a vybudovanie novej spolocnosti na zdravych zakladoch. ale to zase zalezi len na nas samotnych, co vlastne chceme.