Hlavní navigace

Google Grants pro všechny české neziskové organizace

27. 6. 2013

Sdílet

V návaznosti na předchozí tematická kola dnes český Google otevírá program Google Grants pro všechny české neziskové organizace. Zapojit se a požádat o grant mohou po splnění podmínek všechny nevýdělečné organizace, které mají zájem využít pro svoji neziskovku bezplatnou reklamu Googlu v rámci svých iniciativ, ať už se jedná o získávání finančních příspěvků, nábor dobrovolníků či zvýšení povědomí o své činnosti a poslání.

Na českém trhu byly Google Grants doposud uděleny 55 českým organizacím v pěti tematických kolech. V průběhu těch tří let jsme zjistili, že české neziskovky internet vnímají jako efektivní komunikační a propagační nástroj, a proto jsme pracovali na tom, abychom mohli tuto možnost nabídnout všem. Už teď vidíme velmi hezké příklady využití online technologií v jejich činnosti a jsme si jistí, že otevření programu jejich počet určitě několikanásobně zvýší, říká Martina Laresová, marketingová manažerka českého Googlu.

Více informací o tomto programu naleznete na stránce www.google.cz/grants, v tiskové zprávě nebo na českém Google blogu. Neziskové organizace se mohou hlásit prostřednictvím online formuláře.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 6. 2013 15:36

    Nesmiřitelný (neregistrovaný)

    Já vám to pořád říkám: "Neber úplatky, neber úplatky, neber úplatky. Ten PRISM za to nestojí. Vezmeš-li úplatky vykašleme se možná i na tvoje online-technologie."

    P.S.
    Kdy si podáme ostravské studenty, aby kápli "božskou"? Když z nich nevyleze nic o PRISM tak jistě o jiném evropském šmírovacím systému, ale spíše jich bude hned několik. Byla by mi hanba, studovat tuto školu. A to ti blbečci dělají navíc zadarmo.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.