Hlavní navigace

Google Inbox - kombinace Gmailu a Google Now

23. 10. 2014

Sdílet

Google jak je známo, rád experimentuje. Nyní přišel se službou Inbox, jež pomocí chytrých algoritmů pracuje za vás. Použil některé části z Google Now a zkombinoval je s poštovní schránkou Gmail a výsledkem je Google Inbox. Momentálně funguje jako alternativa ke klasickému Gmailu. Je tedy možné ihned začít pracovat se svými zprávami a kontakty.

Mezi funkce patří automatická organizace pošty, zvýraznění  klíčových informací z důležitých zpráv bez nutnosti jejich otevření, nastavení připomínek, možnost odložení zprávy k pozdějšímu přečtení a osobního asistenta. 

Inbox můžete vyzkoušet na adrese google.com/inbox, nebo na mobilních zařízeních s Androidem a Apple iOS ve formě aplikace. Podobně jako u jiných nových služeb, i v tomto případě Google zavedl systém pozvánek. Pokud chcete aktivovat Inbox, musíte si o to požádat emailem zaslaným na inbox@google.com.

(Zdroj: SvetAndroida)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Michal Strnad pracuje ve sdružení CESNET, provozující národní síť vědy a výzkumu, Akademii věd České republiky a jako redaktor na serveru Root.cz. Kromě počítačů rád běhá, kuchtí a čte vše, co se mu dostane pod ruku.