Hlavní navigace

Google Now putuje do stabilní větve prohlížeče Chrome

25. 3. 2014

Sdílet

Google Now, nebo také chytré karty Google, je asistenční služba. Prostřednictvím notifikací dokáže sdělit nejen jaké je venku počasí, ale také kdy dorazí objednaný balík nebo kdy je nutné vyrazit na schůzku. U nás je služba bohužel omezená a nezvládá vše, co v anglicky mluvících zemích.

Google Now je dobře známý z mobilní platformy Android, probojoval si ovšem cestu i do prohlížeče Chrome pro Desktop, kde byl již nějakou dobu testován v Chrome beta. V následujících týdnech Google začne uvolňovat update stabilní větve Chrome, ve které již Google Now bude integrován.

(Zdroj: Android Central)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 3. 2014 12:19

  Jarda_P

  Tedy to ziram. Asi cim dal tim vic lidi bydli ve sklepe bez oken, takze potrebuji notifikace o tom, jake je venku pocasi, protoze se nemohou podivat z okna. Nebo je to proto, aby se lide neunavovali otacenim hlavy smerem k oknu?

 • 25. 3. 2014 16:57

  Karel (neregistrovaný)

  On Jarda má pravdu z trochu jiného úhlu - běžný člověk tyhle informace nepotřebuje. Já venkovní teploměr nemám, televizi ráno nezapínám, ale přesto jsem schopen se dostat do práce. Informace "prší / sněží / oboje / ani jedno" je pro mne snadno získatelná a dostačující.

  Chápu, že někdo tyhle informace dokáže využít (ať již objektivně nebo subjektivně), ale věřím, že většina populace by na vaši otázku odpověděla "nezjistím, ale ani mě to nezajímá".

 • 25. 3. 2014 20:17

  Jarda_P

  Zpravicka slibuje, ze mi Google rekne, jake je pocasi, coz vidim z okna, ne jake bude pocasi. A na to pouzivam Forecastfox.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Němec studuje na Vysoké škole báňské v Ostravě. Čtyři roky se zajímá o svět open source a dění kolem operačního systému Linux.