Hlavní navigace

Google odhalil streamovací službu YouTube TV

1. 3. 2017

Sdílet

Po roce šeptandy odhalil Google plány na spuštění nové služby nazvané jednoduše YouTube TV. Na rozdíl od YouTube Red má služba YouTube TV podepsané smlouvy s řadou produkčních společností. Výsledkem by měla být velmi rozsáhlá knihovna filmů a seriálů. Služba plánuje poměrně zajímavou cenovou politiku: rodinné předplatné až pro šest uživatelů bude k dispozici za 35 dolarů měsíčně.

YouTube má prý dohodu se všemi velkými americkými společnostmi, jako jsou ABC, NBC, CBS, Fox a další. Chybí ovšem dohoda například se Scripps, Viacom a Time Warner (HBO). Pro sportovní fanoušky má být k dispozici nabídka od ESPN, FoxSports a NBC SportsNet. Stejně tak budou k dispozici regionální sportovní sítě od Fox a Comcast, SEC Network, Big Ten a ESPNU.

Součástí služby má být také nahrávání pořadů s neomezenou kapacitou a možností paralelního záznamu, vizuální televizní průvodce, vyhledávání a ovládání hlasem integrované s Google Home. Služba by měla být na vybraných trzích dostupná v následujících měsících.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?