Hlavní navigace

Google spustil nový Gmail, vyzkoušet ho můžete už teď

26. 4. 2018

Sdílet

Gmail logo

Google představil novou podobu své služby Gmail. Rozhraní bylo mírně upraveno a přibyla i řada nových funkcí: upozorňování na starou nepřečtenou poštu, automaticky generované chytré odpovědi, upozorňování na zbytečné odebírání newsletterů a přijatou poštu je možné odložit k vyřízení na později.

Novinku si část uživatelů může vyzkoušet už teď, stačí vpravo nahoře kliknout na ozubené kolečko s nastavením a vybrat první položku „Vyzkoušejte nový Gmail“. Pokud tam tuto položku nenajdete, budete muset ještě chvíli počkat než vám ji Google zpřístupní.

Gmail nově umožňuje zapnout takzvaný důvěrný režim, který by měl zabránit jednoduchému zkopírování či vytištění zprávy. Zároveň bude možné zprávu ochránit heslem nebo jí načasovat automatické zničení. Tento režim je zatím dostupný jen úzkému okruhu uživatelů, který by se měl postupně rozšiřovat.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.