Cina sa uci na vlasnych chybach. Najskor zakon na max. jedno dieta v rodine a ked po par rokoch prisli na to, ze im dochodcov nebude mat kto uzivit, tak ho zrusili.
Rovnako to bude aj s cenzurou inernetu. Stale sa spamataju az ked im hori pod zadkom a nevyzeraju, ze by mali v plane to zmenit.