Nie, moznosti maju… Nerobia to preto, lebo zozrali vladne reci aj s navijakom.
„Vsetci cudzinci su zli, zli, len nasa vlada je ta najlepsia. A este nam chcu ti zli, zli cudzinci aj ostrov ukradnut a odviezt ho prec, do Ameriky…“
Obejit filtr je technicky trivialni, staci mit proxy server nekde v USA. Dela to ale velmi male procento lidi, oni jsou totiz vytrenovani bez diskuzi prijmout vsechno co po nich vlada chce a nepremyslet o tom.