Hlavní navigace

Google v Česku spouští Exportní akcelerátor

9. 4. 2015

Sdílet

V dnešní době se to jen hemží všemožnými akcelerátory, inkubátory, vzdělávacími programy apod. Zapojit se chce i společnost Google, která plánuje do roku 2016 vyškolit milión lidí z Evropy v základních dovednostech zaměřených na digitální služby a online marketing, aby mohli své nabyté vědomosti využít v zahraničí. Jeden takzvaný Exportní akcelerátor má vzniknout i v Česku.

Program v Google akcelerátoru bude trvat tři měsíce a bude složený z přednášek, workshopů a individuálních konzultací. Účastnící se samozřejmě budou především učit na službách Googlu. Ze známých osobnosti Googlu se do programu zapojí i česká šéfka Táňa Le Moigne. 

Do pilotního projektu se mohou hlásit firmy s takovými produkty, které by mohli nabídnout i na zahraničních trzích. Mohou tak učinit do 15. dubna, a pokud budou vybráni absolvují tento program zdarma.

(Zdroj: Google)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Michal Strnad pracuje ve sdružení CESNET, provozující národní síť vědy a výzkumu, Akademii věd České republiky a jako redaktor na serveru Root.cz. Kromě počítačů rád běhá, kuchtí a čte vše, co se mu dostane pod ruku.