Hlavní navigace

Google vydal fotoaplikaci pro Android

18. 4. 2014

Sdílet

Google v Androidu postupně nahrazuje některé systémové aplikace obyčejnými aplikacemi dostupnými přes Google Play. Nyní na řadu přišel fotoaparát. Nová aplikace Fotoaparát Google nabízí nové přehledné rozhraní. Funkčně se od původní fotoaplikace nijak zvlášť neliší. Zajímavé je, že když se uživatel chystá natáčet video na výšku, aplikace mu chvályhodně radí, ať telefon otočí na šířku.

Aplikace je zatím dostupná pouze pro Android 4.4. U zařízení s čistým Androidem (Nexus, Google Edition) v rámci aktualizací nahradí starou systémovou aplikaci. Na zařízeních s upraveným Androidem se nainstaluje vedle systémové aplikace. Do budoucna však lze očekávat, že vývoj starého fotoaparátu bude ukončen a aplikace od Googlu se v Androidu stane výchozí volbou.

(Zdroj: Mobilenet.cz)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 4. 2014 10:47

  Altaran (neregistrovaný)

  Hlavní zajímavou novinkou je rozostřená fotografie, občas neudělá to co by člověk čekal, ale i tak palec nahoru! Druhou novinkou je panoramatické foto, které dostalo kabátek sférických fotek.

 • 21. 4. 2014 10:38

  fanTomaSS (neregistrovaný)

  Google vydal především padající betaverzi aplikace na fotografování, která má v budoucnu doplnit jeho portfolium spywaru.

 • 22. 4. 2014 10:34

  BobTheBuilder

  Když to vidíte tak, musíte zvolit jiný systém v mobilu - iOS nebo WP. Otázka je, jestli to bude lepší.

Byl pro vás článek přínosný?