Hlavní navigace

Google vylepšuje offline aplikaci GMail

17. 1. 2012

Sdílet

Google vydal novou verzi své offline aplikace pro práci s GMail. Tak původně byla založena na Gears, ale loni v srpnu byla nahrazena verzí s technologií HTML5. Nevýhodou byla však značná omezenost funkcí v porovnání s online klientem.

Nová verze umožňuje synchronizaci za vámi zvolené období i s přílohami. Dále zde nalezneme podporu klávesových zkratek (tedy když ji máte aktivní v online verzi). Aplikace je stále dostupná pouze pro prohlížeč Google Chrome.

(Zdroj: DSL.sk)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 1. 2012 9:26

  Firefox (neregistrovaný)

  Ostatní služby Google mám rád a využívám je, ale Chrome fakt nemusím. Poněkolikáté zkoušeno, ale hned šup zpátky k FF. Začíná mi na něm vadit, že už přestává být tak "otevřený" všeobecně i vůči ostatnímu softwaru a OS (v tomto případe prohlížečům) a začíná si hrát na vlastním písečku. Pomalu, ale jistě. Nedělám si o něm iluze. Zatím mi na 120% plně dostačuje FF na internet. Na jeho offline poštu TB (nějaký web. rozhraní ani náhodou, to je pro mne krok zpět).
  Až velký G. dospěje za určitou hranici (jak přístupem, tak i starostmi o mé soukromí), tak holt půjdu někam jinam.

 • 19. 1. 2012 23:12

  festr (neregistrovaný)

  vzdycky me zajimalo, ciste ze socialniho/psycho­logickeho hlediska, proc maji lide potrebu psat neco takoveho, jako vyse uvedeny prispevek.

 • 17. 8. 2012 13:46

  peep (neregistrovaný)

  protože to jsou paranoidní moulové :)

Byl pro vás článek přínosný?