Tak tohle se googlu moc nepovedlo. Podle mě stačilo původní lištu trochu vylepšit a bylo by to fajn. Tohle nové vysouvací cosi se mi nezdá nějak příliš ergonomické a i vzhledově mi původní lišta připadá mnohem hezčí a přehlednější.
suhlasim, ze predtym to bolo prehladnejsie, stacilo este aby sa dalo navolit ake odkazy sa budu v liste zobrazovat. Zbytocne tam mam teraz napr. akusi studovnu alebo Vy+ a docs schovane v rolovacom menu. Som este zvedavy ci to "prisposobia" aj pre uzivatelov s vypnutym js ako aj upravu profilu.