Hlavní navigace

Hacking firemních sítí, bezdrátu a lidského faktoru (online školení)

Sdílet

Redakce 8. 4. 2020
Hacker notebook

Prozkoumejte metody nejefektivnější metody hackingu – sociálního inženýrství. Nahlédneme do myšlení druhé strany, společně odkryjeme používané techniky a zároveň se proti nim naučíme bránit. Průvodcem na této cestě vám bude zkušený etický hacker s mnohaletou praxí, který se s vámi podělí o své zkušenosti. Online školení Sociální inženýrství, hacking lidského faktoru proběhne 15. dubna.

V navazujícím školení Hacking podnikových sítí a Active Directory prozkoumáme 17. dubna problematiku bezpečnosti interních podnikových sítí a její jednotlivá zákoutí. Zjistíte, jaké možnosti má útočník v rámci interní sítě společnosti, jak může postupně eskalovat svá privilegia až na úroveň doménového administrátora a také jak mu v tom efektivně zabránit. Školení je zaměřeno především na bezpečnost sítí postavených na MS Windows a Active Directory.

Pokud vám to nestačí, nabízíme ještě školení Hacking bezdrátových sítí, které proběhne 20. dubna. Na školení si detailně vysvětlíme a prakticky ukážeme všechny aktuální útoky vůči WiFi sítím. Tematicky je pokryto vše od nyní již téměř historického protokolu WEP až po moderní aktuálně nasazovaný protokol WPA3. Od domácích WiFi sítí se sdíleným heslem po podnikové WiFi sítě s přihlašováním prostřednictvím doménového účtu či certifikátu. Budou také představeny možnosti specializovaného hardware pro účely hackingu WiFi síti – WiFi Pineapple, Nethunter na mobilním telefonu a Raspberry Pi.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.