Hlavní navigace

Hacking v praxi: od sociálního inženýrství po bankomaty (školení)

1. 6. 2020

Sdílet

Slepice u bankomatu

Pojďte prozkoumat tajuplný svět hackingu a množství jeho jednotlivých zákoutí. Průvodcem na této cestě vám bude zkušený etický hacker s mnohaletou praxí, který se s vámi podělí o své zkušenosti. Stačí navštívit naše školení Hacking v praxi, na kterém proniknete do světa útočníků a jejich obětí.

Jakým způsobem nejjednodušeji hacknout banku? Jak nejsnáze ukrást heslo? Jak zmapovat síť a vybrat svůj cíl? Jak nenápadně kompromitovat Windows stanici a postupně eskalovat svá privilegia až na úroveň vládce celé sítě – doménového administrátora? Je vše, co vypadá jako obyčejná USB flashka opravdu jen USB flashka? Jaké jsou postupy organizovaných cyber-crime skupin? Co vše je možné koupit na Darknetu? A jaké informace odtud získat? Jakými prostředky bankomat brání útočníkům, aby se dostal k uloženým penězům? Jde se k těmto penězům dostat bez použití hrubé síly? Je pravda, že vás téměř každá tiskárna nenápadně a potají sleduje?

To vše a ještě víc se dozvíte na třídenním školení hackingu v praxi, které se uskuteční od 15. června v naší pražské školicí místnosti. Školí Lukáš Antal, etický hacker.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky