Hlavní navigace

Havok vydal 3D vývojářský engine Project Anarchy

27. 6. 2013

Sdílet

Pro vývojáře her pro mobilní platformy je častou volbou engine Unity3D. To se možná změní, protože Havok vydal svůj 3D vývojářský engine Project Anarchy a to zcela zdarma. Neobsahuje dokonce ani reklamy. Lze si samozřejmě i některé služby dokoupit, ale pro vývoj her pro mobilní platformy je verze zdarma zcela dostatečná.

(Zdroj: SvetAndroida.cz)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 6. 2013 10:37

  --- (neregistrovaný)

  No nevím, co si o tom myslet... PR článek (na stránkách projektu) s velkým tučným COMPLETELY FREE v nadpisu, a po přečtení licence zjistím, že free je to jen když to bude hra (navíc dle formulace NE simulátor (biť to asi nebylo cílem té věty)), nebude se v ní ani přes ní (resp aplikaci přes tento engine vytvořené) dát nic kupovat/prodávat, nebude používat žádné nástroje pro skladování či sdílení obsahu (tzn. ani savy do cloudu pokud je to neposkytuje samo (což nevím zda je součástí či ne)).

  A to nemluvím o tom, že si to celé smím nainstalovat na JEDEN počítač, a používat to MAXIMÁLNĚ na třech (čili už kvůli tomu jsem prakticky odsouzen to používat nelegálně nebo vůbec? ehm, ne že bych to reálně používat chtěl, ale takovéhle omezení je fakt k smíchu, nebo spíš k pláči)

  Jo, a to že s některými částmi licence souhlasím už tím že si to stáhnu, to je fakt perla, už proto, že se ta licence zobrazí až při pokusu o instalaci.

  No nic, myslím že tu licenci ani nebudu dočítat...

Byl pro vás článek přínosný?