Hlavní navigace

Holandská skupina hackla Xbox 360

16. 12. 2005

Sdílet

Pouhých čtrnáct dní po uvedení herní konzoly Xbox 360 na evropský trh, oznámila holandská skupina hackerů známá pod jménem Team PI Coder, že se jí podařilo úspěšně napadnout bezpečnostní ochrany zařízení.

Opatření proti hacku i vnitřní podoba Xboxu jsou prý velmi podobné předchozím verzím. Holanďané se navíc rozhodli, že uvolní zdrojový kód nástroje, který za účelem hacku napsali. Cesta do Xboxu se tedy zdá být otevřená.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 12. 2005 12:39

  Goofy (neregistrovaný)
  filesystem je prakticky stejny, ale to vubec nic neznamena...

  And a note to the tech guys:
  Yes, once you get past the protections and down to the raw
  bits on the disc, its just the standard xboxdvdfs, however the
  offset and layer breakpoint are different!
 • 17. 12. 2005 13:50

  Ped (neregistrovaný)
  no ono je to spis jen dump dat z disku... k cemu je tohle dobre? (krome warezu a vykradani datovych souboru z cizich her)

  K spusteni upravene aplikace je porad jeste dlouha cesta.
 • 18. 12. 2005 16:08

  Mormegil
  Opravdu by mě zajímal důvod, který autora vedl ke vložení čárky doprostřed první věty. (Vážně, nekritizuju, jenom mi nejde do hlavy, proč se poslední dobou tahle chyba tak rozmáhá; co vede autory k tomu, aby oddělili pár slov, která rozhodně netvoří větu (pouhých čtrnáct dní po uvedení herní konzoly Xbox 360 na evropský trh), čárkou?)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.