Hlavní navigace

Hra Kingdom Come: Deliverance vybrala přes milión liber

21. 2. 2014

Sdílet

Kickstarterová kampaň českého RPG Kingdom Come: Deliverance dospěla k úspěšnému konci. O tom, že bude úspěšná, bylo rozhodnuto již 36 hodin po spuštění, kdy byla vybrána cílová částka 300 tisíc liber. Za celý měsíc však podporovatelé přispěli ještě podstatně více, přesně 1 106 371 liber. Jedná se tak o jeden z 30 nejúspěšnějších projektů na Kickstarteru vůbec, pokud budeme počítat jen ty herní, vleze se dokonce do první patnáctky.

Díky výši vybrané částky se ve hře můžeme těšit na řadu věcí navíc. Hudba bude nahrána živě a k dispozici bude i turnajový mód. Část kampaně budete moci hrát za ženský charakter a na cestách vás bude provázet pes. Velmi dobré výsledky by měla doručit také metoda performance motion capture, kdy jsou zároveň snímány zvuk (dabing) a pohyby obličeje.

Titul by měl vyjít do konce roku 2015, ale ještě před tím budou dostupné alfaverze (za cca 6 měsíců, jen pro Windows) a betaverze (v polovině roku 2015, už i pro Linux a OS X). Konzole Xbox One a PlayStation 4 se pravděpodobně dočkají až finální verze.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.