Hlavní navigace

HTC Sensation nabídne nové uživatelské rozhraní

13. 4. 2011

Sdílet

Společnost HTC představila nový mobilní telefon HTC Sensation, který nabídne operační systém Android 2.3.3, dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon na frekvenci 1,2 GHz, širokoúhlý 4,3 palcový displej s qHD rozlišením a 8MPx fotoaparátem s podporou záznamu ve Full HD rozlišení. Nový telefon také nabídne novou verzi prostředí HTC Sense, které přichází například s přepracovanou aktivní pohotovostní obrazovkou, která umožňuje uživateli přístup k nejčastějším funkcím i bez odemknutí telefonu.

Společně s novým telefonem představila společnost svou vlastní službu HTC Watch pro streamování filmů přímo do mobilního telefonu, případně přímo do Full HD televizorů díky integrovanému HDMI výstupu.

Předpokládaná dostupnost telefonu HTC Sensation v České republice je v 1. polovině června 2011. Uvedení služby HTC Watch pro český trh je naplánováno na začátek června 2011. Doporučená koncová cena zatím nebyla oznámena.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.