Hlavní navigace

HTC uvádí nové modely HTC Desire HD a HTC Desire Z

15. 9. 2010

Sdílet

Společnost HTC dnes na tiskové konferenci v Londýně představila vylepšené uživatelské prostředí HTC Sense, které jako první využijí také nově uvedené modely HTC Desire HD a HTC Desire Z založené na platformě Android. Model HTC Desire HD je prvním telefonem, který používá nový 1GHz procesor Qualcomm 8255 Snapdragon. Ten umožňuje uživateli nahrávat videa ve vysokém HD rozlišení 720p skrze 8MPx fotoaparát na zadní straně přístroje s dvojitým přisvětlovacím bleskem. Tělo telefonu je vyrobeno z jednoho kusu hliníku a navazuje tak na HTC Legend.

HTC Desire Z proti tomu nabízí zcela novou výsuvnou konstrukci, pod kterou je ukryta pohodlná a ergonomická QWERTY klávesnice. Nový model přináší také podporu nahrávání HD videa v rozlišení 720p a 5megapixelový fotoaparát s automatickým přisvětlením. Nové modely HTC Desire HD a HTC Desire Z budou k dispozici u mobilních operátorů a v maloobchodní síti v průběhu října – listopadu letošního roku za doporučenou cenu 14 499 Kč za HTC Desire HD, resp. 12 999 Kč za HTC Desire Z.

Zdroj: Tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.