Hlavní navigace

Hudební přehrávač Nuvola Player hledá nového správce

17. 9. 2013

Sdílet

Jiří Janoušek na Google+ oznámil, že končí se spravováním projektu cloudového přehrávače Nuvola Player, který před více než dvěma roky založil. Přehrávač, možná však spíš nástroj, se stará o integraci cloudových hudebních služeb do linuxového desktopu. Zpočátku podporoval pouze Google Music, ale postupně přibyla ještě osmička dalších služeb.

Autor se snažil svou práci na projektu zafinancovat přes Gittip, o kterém jsme nedávno psali, ale nepodařilo se. Další důvody k odchodu byly osobního rázu. Nuvola Player tedy hledá nového správce a mimo jiné také vyšla nová veze přehrávače 2.2.0, která přináší převážně opravy chyb a úpravy pod kapotou.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 9. 2013 20:50

  Phorusrhacos (neregistrovaný)

  Je potřeba stáhnout flashplayer - a musí se instalovat přímo do Nuvoly, nestačí, když je jen v systému. Autor Nuvoly postup podrobně popisuje na svých stránkách i facebooku. Naštěstí nová verze si ho už stahuje automaticky.

 • 21. 9. 2013 10:35

  am (neregistrovaný)

  díky, ale jak píšu gs mně jel (po instalaci "spec. flashe"), a teď bůh ví proč ne. Zkoušel jsem i smazat nastavení, přeinstalovat, a furt nic...

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Bývalý redaktor serveru Root.cz, dnes produktový manažer a konzultant se zaměřením na Bitcoin a kryptoměny.