Hlavní navigace

ICANN má nového výkonného ředitele

22. 6. 2012

Sdílet

Předseda představenstva organizace ICANN Steve Crocker a provozní ředitel této instituce Akram Atallah představili dnes v Praze nového výkonného ředitele celosvětového správce sítě Internet; odcházejícího Roba Beckstroma nahradí v jeho funkci pan Fadi Chehadé.

Tuto volbu komentuje na blogu CZ.NIC Ondřej Filip, který v blogpostu s názvem ICANN si do čela vybral pana neznámého, mimo jiné píše: „Dnešní představení nového ředitele organizace ICANN bylo pro většinu zúčastněných obrovským překvapením. Fadi Chehadé je totiž člověk, který se v komunitě kolem ICANN nikdy nepohyboval a téměř nikdo jej nezná. Bohužel to tedy znamená, že by potřeboval nějaký čas, aby se s tímto velice specifickým prostředím seznámil. Času ale příliš mít nebude, protože vstupuje do ICANNu v období, kdy je v plném běhu jeho historicky největší projekt, tedy vznik nových domén nejvyšší úrovně.“ Tiskovou zprávu k uvedení nového CEO najdete na stránkách ICANNu.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 6. 2012 21:48

  mali (neregistrovaný)

  Sakra p. Filip co tam delate!!! klicova organizace a pustite ke kormidlu nejakeho cucaka, kdo ho tam dosadit, neni to nejaka tlacenka?

 • 23. 6. 2012 14:52

  vosel (neregistrovaný)

  Normalni, old boys trafika.

  Dostane plat $800,000 rocne, to bych to taky bral.

  Nedelejte si prilis iluze, CZ.NIC do takto prohnileho stadia take pomalu speje :)

 • 24. 6. 2012 19:47

  Murděj Ukrutrný

  ... to nebyl další další Elop, m$ by se dost hodilo infikovat icann. ... Sakra měl bych přestat čumět na teletubbies, začínám být paranoidní...