Hlavní navigace

IndieCity míří na Linux

3. 12. 2012

Sdílet

IndieCity, jeden z dalších online obchodů s hrami, si všiml Linuxu a plánuje uvolnění linuxového klienta. Oznámení se objevilo na blog.indiecity.com, které lidé stojící za IndieCity využili k výzvě vývojářům linuxových her a aplikací, kteří by chtěli mít v IndieCity své výtvory. Pokud jste pouze uživatelé a chtěli byste si nový obchod vyzkoušet, tak stačí IndieCity kontaktovat a požádat o zahrnutí do testování. Kromě linuxové přijde také verze pro Mac OS X. Nicméně zde byla dána přednost Linuxu, který bude mít z těchto dvou platforem obchod jako první.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 12. 2012 11:46

  Heh (neregistrovaný)

  "Nechte sezavrit take do nasi klece se sledovacimi kamerami!
  Pak si budete moct kupovat cukratka, a my budeme mit jistotu, ze jste se neopovazil o ne s nekym podelit."

 • 4. 12. 2012 14:54

  majsterkoo (neregistrovaný)

  Že by začínala nějaká nová éra? Valve dalo jasně najevo svůj nesouhlas s novým Windows a vrhá se i na Linux. Další projekty, jako tento toho využijí zavčasu (než bude opět pozdě a bude dominantní Steam) a udělají taktéž Linuxové klienty... No, ještě by mohli na těch jejich stránkách (i Valve) propagovat, ať lidé vyzkouší hraní na Linuxu. Třeba se to takhle časem rozjede a Linux bude mít konečně na desktopu víc, než 1% ;)

 • 5. 12. 2012 9:53

  Redi (neregistrovaný)

  No tak Steam je ještě pořád Beta, jede sice krásně (dostal jsem klíče, juchůůů! :D), ale třebak Serious Samovi je potřeba manuálně doinstalovat jednu knihovnu atd. takže spousta malých problémů co by mohla uživatelům vadit. Osobně čekám ostré nasazení v dubnu s příchodem Ubuntu 13.04 :)