Hlavní navigace

InstallFest 2015 už tento víkend

2. 3. 2015

Sdílet

Šestý ročník obnovené konference InstallFest se uskuteční už tento víkend na pražském Strahově. Nabídne desítky přednášek na různá témata spojená nejen s Linuxem a svobodným softwarem. Letos se akce vrací tak trochu ke kořenům, protože nabídne více workshopů a více praktických přednášek.

Chceme se s InstallFestem vrátit tak trochu ke kořenům a zaměřit ho podstatně více prakticky. Už se sice tolik nebude instalovat Linux na vlastní přinesené počítače jako před lety, ale chceme předvést začátečníkům, jak se používá Linux na desktopu a pokročilejší uživatele popohnat k hrátkám na vlastním serveru, říká Petr Hodač, hlavní organizátor akce.

Pokud vás konference zaujala, přečtěte si program, zaregistrujte se a v sobotu ráno přijeďte nahoru na Strahov. Čekají vás přednášky, workshopy, herní turnaje, bastlířský stánek a hlavně setkání se zajímavými a milými lidmi. Přijďte!

Root.cz je mediálním partnerem akce.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.