Hlavní navigace

InstallFest proběhne už tento víkend na Karlově náměstí

2. 3. 2018

Sdílet

Oskar InstallFest 2017

Už během tohoto víkendu 3. a 4. března proběhne v Praze na Karlově náměstí v budově FEL ČVUT desátý ročník obnovené konference InstallFest. Čeká nás 29 přednášek ve dvou sálech a k tomu 11 prakticky zaměřených workshopů, program je opět nabitý zajímavými tématy. Letos jsme se v programu zaměřili více na začátečníky a chceme jim umožnit si věci prakticky vyzkoušet, proto jsme prodloužili sekci workshopů, říká hlavní organizátor Petr Hodač.

Čeká nás stavba domácí Wi-Fi sítě, bezpečná správa hesel, správa virtuálního serveru, základy e-mailové netikety a první nesmělé krůčky po příkazové řádce. Na své si přijdou ale i pokročilí uživatelé se zájmem o hodně technická témata: automatické síťové instalace, vývoj na Linuxu či analýza síťových měření v Pythonu.

Kromě toho potkáte spoustu zajímavých lidí a můžete si dát i výbornou kávu. Registrujte se a pak hlavně přijďte. Root.cz je mediálním partnerem akce.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.