Hlavní navigace

Integrace Google Music do Ubuntu s Unity

Sdílet

Adam Štrauch 21. 11. 2011

Pokud jste uživateli Ubuntu a zároveň se vám podařilo dostat ke službě Google Music, možná vás napadlo, jak byste tuto službu mohli integrovat do svého uživatelského rozhraní. Podobný nápad už měl i někdo jiný a výsledkem je Google Music Frame, který umí zobrazit Google Music v okně, zobrazovat notifikace a zpřístupnit ovládání na standardním místě v liště. Návod na instalaci s popisem možností najdete na makeuseof.com.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 11. 2011 17:06

  anonym11 (neregistrovaný) 91.148.23.---

  Ja len doplnim, ze google music frame sa premenoval na Nuvola Player z dovodu, ze sa nejedna o aplikaciu vyvijanu spolocnostou Google a vyvojar tejto aplikacie sa chysta pridat dalsie sluzby, nie len google music.

 • 22. 11. 2011 15:58

  Jarda_P

  Asi nikdy. Predpkladam, ze Jabko vyviji veskere mozne usili, aby to neslo. Jabko nechce, abyste veci delal, jak se to hodi vam, ale tak, jak se to hodi Jabku, tedy pro uzivatele nejlepsim moznym zpusobem. Proto treba do novejsich iPodu rvou kryptovany firmware, aby jim tam lidi necpali RockBox, protoze ten je prilis jednoduchy na pouzivani a hlavne se obejde bez dementniho softu od Jabka.