Hlavní navigace

iOS 8.4 je venku a spolu s ním i Apple Music

Sdílet

Michal Strnad 30. 6. 2015

Tim Cook začátkem června na vývojářské konferenci WWDC 2015 mimo jiné představil novou službu Apple Music, jejíž cílem bylo konkurovat hudebním službám, jako jsou Spotify či SoundCloud. Služba měla podle slibu odstartovat dnes v 8 hodin tichomořského času, tedy v 17:00 našeho času a to se taky stalo.

Apple Music je propojen s hlasovou asistentkou Siri, které stačí říci, co byste rádi poslouchali a Siri se pokusí vyhledat relevantní obsah. Kromě toho je možné vyhledávat skladby podle rytmu, zvuku nebo textu.

Autoři mohou skrze aplikaci nahrávat fotografie, texty a hudbu pro své fanoušky. Odpadá tak potřeba sledovat sociální sítě, kvůli tomuto obsahu.

Pokud chcete Apple Music vyzkoušet, musíte provést aktualizaci na iOS 8.4, ve kterém je služba vestavěná. Cena je stanovena na 9,99 dolarů (přibližně 245 Kč) za měsíční využívání Apple Music. V případě zakoupení rodinného balíčku za 14,99 dolarů (365 Kč) je možné službu využívat až v šesti lidech. Pro osahání slouží tří měsíční běh služby bez poplatku.

(Zdroj: Forbes)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.