Díky Ondrovi Caletkovi, to je fakt k popukání a jen to člověka utvrzuje, že
okousané jablko je lepší zahodit nebo raději ani nesebrat. Hezky se
vyrovnávají maloměku. Ovšem pro toho, kdo začínal s jedinou možnou
znakovou sadou (a klávesnicí) US-ASCII (resp. možná předtím ještě jen
s její 6bitovou podmnožinou tzv. zobrazitelných znaků, tj. zejména bez
malých písmen), je tohle celé zralé jen k útrpnému úsměvu, protože by
ho nikdy nenapadlo cpát do hesla takové blbiny. Bezpečné heslo se
dá pořídit i bez toho, tj. i bez souvisejících (potenciálních) problémů.