Hlavní navigace

IT SPY – soutěž o nejlepší open-source diplomový projekt roku 2016

27. 7. 2016

Sdílet

Elitní studentská IT soutěž organizovaná 20 českými a slovenskými univerzitami a českou a slovenskou sekcí nejstarší světové vzdělávací a vědecké IT organizace ACM zahajuje 7. ročník. Pod novým názvem IT SPY bude i letos vybírat desítku nejlepších projektů ze zhruba 2 000 IT diplomových prací obhájených v tomto roce.

Z mnoha minulých finalistů soutěže se stali světově uznávaní vědci, tvůrci globálně úspěšných startupů či specialisté a manažeři, zastávající důležité pozice v nadnárodních technologických společnostech.

Součástí IT SPY bude tento rok i kategorie Nejlepší open-source diplomový projekt roku 2016. Odborná porota společnosti Red Hat bude hodnotit práce, které se věnují tématu open-source a ohodnotí tři nejlepší projekty vlastní cenou.

Jak se můžete přihlásit? Porota bude vybírat ze všech prací přihlášených do soutěže, včetně těch, které se nedostanou do semifinále, takže o cenu nejlepšího open-source diplomového projektu se můžete ucházet jednoduše tím, že se do soutěže přihlásíte. Informace o tom, jak svoji práci přihlásit do soutěže najdete na itspy.cz (na konci v sekci FAQ), kde naleznete i harmonogram a důležité termíny.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.