Hlavní navigace

Jak je na tom kauza Tojecool.cz?

14. 11. 2013

Sdílet

Asi si většina z vás vzpomíná na kauzu webu Tojecool.cz, kterou v září 2011 spustil Středočeský kraj jako „speciální internetovou stránku pro žáky a studenty“. V březnu 2012 byl web medializován a na přetřes přišla i cena celého projektu – 1,95 milionu Kč.

Záhy po medializaci případu v březnu loňského roku bylo v souvislosti se zakázkou podáno několik trestních oznámení na neznámého pachatele. V červenci 2012 zahájili kriminalisté úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu porušení povinnosti při správě cizího majetku.

Máme listopad 2013, stránky neběží (doména je ale stále registrovaná) a tak se Martin Vyleťal vydal zjistit, jak je na tom kauza Tojecool.cz? Své poznatky shrnul v článku pro náš sesterský server Lupa.cz s názvem který mluví za vše: „Policie stále neuzavřela vyšetřování sporného projektu Tojecool.cz“.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 11. 2013 8:27

  DimmuBoy

  to cele som si mohol precitat aj v tom clanku na lupe.. trebalo tu napisat aj to zhrnutie z clanku alebo staci sem surovo hodit odkaz na stranku, ze precitajte si!

 • 14. 11. 2013 9:49

  jaro123 (neregistrovaný)

  Pokud tento prispevek chapu je tu aby nam sdelil ze server Lupa.cz je spratelenym serverem. Pripojena informace je druhotna. Osobne si myslim ze je to zbytecne, vsichni co se zajimaji o clanky na lupe si jiste radi pripoji RSS feed z Lupa.cz.

  Ptam se tedy, proc pripojovat RSS feed z Lupy do RSS feedu root.cz ???

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky