Hlavní navigace

Jak nainstalovat Cinnamon pro Fedora 18

18. 2. 2013

Sdílet

Koncem ledna jsme vás informovali o návrhu zavést prostředí Cinnamon jako výchozí pro distribuci Fedora 19. Ve zprávě byla uvedena i informace, že pro současnou distribuci Fedora 18 je připraven repozitář s tímto prostředím.

Na serveru HowtoForge.com vyšel návod, jak za pomoci tohoto repozitáře snadno provést instalaci a vyzkoušet si tak případnou novinku, kterou by další verze distribuce Fedora mohla přinést.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 2. 2013 11:01

  Jiří Eischmann

  1. Cinnamon je ve Fedoře 18, takže to není novinka, kterou by měla další verze přinést.
  2. Cinnamon je ve standardních repozitářích Fedory, takže žádný repozitář Cinnamonu není potřeba a návod pouze popisuje jeho instalaci.
  3. Návrh na to, aby se stal Cinnamon výchozím prostředím, byl zamítnutý.

 • 18. 2. 2013 11:39

  Jozef Mlich

  Ano, zpravicka je pouze o tom ze vysel nekde navod. Mnozstvi takovych navodu vsude po internetu jenom ukazuje na celkovou nespokojenost uzivatelu s vychozim uzivatelskym rozhranim.

 • 18. 2. 2013 14:28

  R

  Já osobně jsem s Shell docela spokojen, jen kdyby v budoucnu bylo možné si Detailněji nastavovat Shell k oku svému a kdyby ten Nautilus nepřišel o své funkce z přechodu Gnome 3.4 na 3.6.
  BTW: také se vám stává to, že když řeknete Nautilu: Seřazuj soubory dle typu, poté zavřete okno a znovu jej spustíte, tak zase řadí podle data či tak něco?
  Nedokážu klikací metodou Nautilus přesvědčit, aby si pamatoval, že chci aby zobrazoval detailní přehled a soubory s adresáři aby byly řazeny dle typu.

Byl pro vás článek přínosný?