Hlavní navigace

Jak ovlivnila pandemie síťovou bezpečnost? Přihlaste se na nový webcast

15. 7. 2021

Sdílet

kyberbezpečnost Autor: Depositphotos

Práce prakticky odkudkoliv se stala kvůli pandemii covidu 19 novým normálem, byť se samozřejmě jedná o práci, kterou lze dělat na dálku. Většina firem kvůli tomu musela změnit své počítačové sítě i bezpečnostní architekturu. Právě na to, jak se tato oblast změnila a co ji ještě čeká, se zaměří nový webcast časopisu Computerworld.cz.

Hosty webcastu budou tentokrát Lubomír Galatík a Jakub Tikovský ze společnosti Aruba, která spadá pod Hewlett Packard Enterprise. Dojde řeč i na to, jak se bude architektura SD-WAN do budoucna vyvíjet nebo jak se organizace mohou vypořádat s bezpečnostními problémy internetu věcí?

Webcast, jehož moderátorem bude šéfredaktor časopisu Radovan Dolejš, proběhne 29. července 2021 od 15:00 do 16:30. Webcast se bude vysílat online a živého vysílaní se mohou zúčastnit všichni po stručné registraci na této stránce. Po vyplnění formuláře obdržíte e-mailem bližší instrukce. Pokud při registraci uvedete i své telefonní číslo, přijde vám včas upozornění v podobě SMS.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 7. 2021 22:33

  unknown

  proc je to na polskym webu s podminkama cookies apod v polstine? to bude i prenos v polstine? to pak asi nedava uplne smysl se na neco takovyho vubec registrovat, kdyz budu chapat tak kazdy paty slovo, lepsi jit v tu chvili nekam na kolo nez palit cas u bileho svetla...

 • 16. 7. 2021 10:19

  bez přezdívky

  Aruba má centrálu v Polsku, takže akci připravovali společně redakce českého a polského Computerworldu. Proto ten polský web Computerworld.pl. Webcast je tam hostován. Jinak vše je a bude česky.

Byl pro vás článek přínosný?