Hlavní navigace

Jaké jsou aktuální kyberbezpečnostní hrozby? Přihlaste se na webcast

22. 11. 2021

Sdílet

kyberbezpečnost Autor: Depositphotos

Dlouhé roky se malé a střední firmy mohly spolehnout, že je endpoint ochrání před rozsáhlou řadou komoditních hrozeb. Ale vzhledem k tomu, že kybernetičtí útočníci stále častěji využívají neznámé a skryté hrozby, endpoint už nedostačuje. O tom, co nyní obětem útoků hrozí, bude nový webcast, který pořádá časopis Computerworld.cz.

U virtuálního kulatého stolu se spolu se šéfredaktorem časopisu Radanem Dolejšem sejdou zástupci společnosti Kaspersky a dorazí i ředitel sekce Bezpečnost z národní agentury NAKIT Vladimír Rohel. Řeč bude o kritické komunikační infrastruktuře a bezpečném řešení sdílených služeb státu. A z toho plynoucí nutnosti zajištění infrastruktury firem proti dosud neznámým hrozbám a potřebě bezpečnostní gramotnosti i na úrovni jednotlivců.

Online živé vysílání proběhne ve čtvrtek 2. prosince od 11:00 do 12:15. Postačí jen stručná registrace na této stránce. Po vyplnění formuláře obdržíte e-mailem bližší instrukce.

Pokud při registraci uvedete i své telefonní číslo, přijde vám včas upozornění v podobě SMS. Každý, kdo se zúčastní webcastu až do konce, získá jako dárek voucher dovážkové služby „Dáme jídlo“ v hodnotě 200 Kč.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky