Hlavní navigace

Jedenáct předpovědí Intelu pro rok 2011

Sdílet

Petr Krčmář 22. 12. 2010

Společnost Intel zveřejnila jedenáct předpovědí, které se prý mají vyplnit v roce 2011. Podle firmy se prý příští rok konečně dočkáme rozmachu interaktivní televize, zaplaví nás nová vlna tabletů, počet prodaných notebooků se ještě zvýší, zařízení budou lépe využívat svých senzorů pro chytřejší aplikace, konečně prý začneme šetřit energií, bezpečnost získá na důležitosti, chytré počítače proniknou do automobilového průmyslu a samozřejmě budeme čím dál častěji přecházet na cloudy. Dobrou zprávou pro IT také je, že Moorův zákon bude nadále vzkvétat.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 12. 2010 15:34

  JeCh

  No podle mě už Moorův zákon přestal platit dávno. Zvyšování počtu jader je umělá berlička, jak ještě marketing může pár let lidi přesvědčovat o jeho platnosti. Ale nedává to smysl. Uvažovat by se mělo pouze jedno jádro. To můžu už teď poskládat počítač se 100 CPU a tvrdit, že jsem několikanásobně předběhnul Moorův zákon.

 • 23. 12. 2010 0:59

  limit_false (neregistrovaný) ---.95-102-169.t-com.sk

  Desim se toho, jak moc vlezle budou 3D reklamy (IMHO duvod proc se to vubec vymyslelo). TV i rozhlasu se vyhybam jako cert krizi (+NoScript+Ani­mateGifOnce+Ad­Block), ale pak to bude celkem tezke.